Ja też mam wielogodziny priapizm i dreszcze w nocy od kilkunastu lat ,a mam 56 .Mieszkam w Gdyni i j

1 odpowiedzi
Ja też mam wielogodziny priapizm i dreszcze w nocy od kilkunastu lat ,a mam 56 .Mieszkam w Gdyni i jak dotychczas kazdy lekarz rozkłąda rece.Poprostu pewnie nie wiedzą, no i...Polska rzeczywistosc czyli spychologia.Prostata w porzadku nadmieniam PSA w normie.Mala dysfunkcja nerwów pęcheza w czasie oddawania moczu na badaniu przez cewnik.Pod koniec wyciskanie miesniami brzucha.Nawet przebija sie ta dolegliwoś poprzez leki nasenne wiec.Uważam jako nielekarz ,ze kilkugodzinny bezsensowny dopływ krwi dopływ krwi w to miejsce nie jest niczym korzystnym dla organizmy.Mam czasem moze ze 4 noce w roku gdy mam spokój i wtedy spie jak dziecko.Mozę problem jest neurologiczny bo choruje na padaczke z napadami czesciowymi.Hemoglobina conajmniej18 .albo ponad.Wystepuje GERD no i zaburzenia snu.,mała niedomykalnosc dwupłatkowa.Parcie nocne na pęcherz .Ból okolicy pleców nieortopedyczny ani nie od LS bo to wiem od lekarzy,sztywnosc w tej okolicy przy schylaniu i poruszaniu sie na krzeslealbo obracaniu sie w łóżku.Jest troche tego i brak diagnoz.Jak przechodziłęm covid to miałem włączony steryd w szpitalu wiec bóle odeszły.NLPZ działają czesciowo.OB zawsze 2 co by sie nie działo.CRP w normie.RF w normie.hipercholesterolemia konkretna bez leków Całkowity 360 ,tg 1580.Jem leki na lipidy wtedy wszystko w dól o połowe.Jest tego troche ,a i tak wszystkiego nie pisze typu łokiec tenisisty i inne bóle w stawach czy ostatnio kosci udowej miedzy stawami przez 2 tyg.Jak widzac gdzies musiałem sie wyżalic ale licze na jakies nowe wskazówki bo teraz kontakt z lekarzami jest utrudniony,a nawet jak był sprzed pandemii to też nic sie nie działo w temacie nowych rozpoznań.Aha ostatnio internet mi zasugerował zrobienie badan na antygen hla b27 przez te wieloletnie bóle plecow.Wyszedł dodatnio czyl został wykryty.Pozdrawiam.
Dzień dobry. Warto wykonać diagnostykę w kierunku m.in. anemii sierowatokrwinkowej. Dodatkowo w ramach przewlekłej profilaktyki można stosowac lek z grupy alfa-mimetyków. Pozdrawiam serdecznie,
Adrian Czekaj