Ja mam ten sam problem z prawym barkiem ramiennym Od bardzo dawna wspominałem lekarzom że podnosząc
1
odpowiedzi
Ja mam ten sam problem z prawym barkiem ramiennym Od bardzo dawna wspominałem lekarzom że podnosząc ramie i skręcając nim boli mnie. Niestety od lekarzy nie doczekałem się nigdy pomocy w tym przypadku. Minęło 30 lat i teraz na rezonansie magn. wyszło czyli cieśnia barkowa. Jakieś tam dał lekarz lekarstwa przeciw zapalne i mija już dwa lata od tej wizyty i ból silny mam największy prze leżeniu ,na spaniu. Jem po prostu doretę dwa,trzy razy dziennie ale nie specjalnie mi już pomaga. Co mam robić. ? Rehabilitacje tez odbyłem pare wizyt prywatnie ale jeszcze gorzej bolało. A może bez zmian.
Sprawa wymaga diagnozy podczas wizyty w gabinecie lekarskim
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Jakiś czas temu leczyłem grzybicę żołędzi członka za pomocą przepisanego leku Primafucort, niestety ale efektem ubocznym jest zaczerwienienie żołędzi z rankami, które mam wrażenie że nie mają ochoty się zagoić, do tego ból i pieczenie. Problem jak widzę w internecie jest znany, proszę o pomoc…
- Miałem przewlekłe zapelenie migdałków w marcu miałem zabieg usunięcia migdałków. Przed zabiegiem jak i po mam nadzieję gardle białą wydzielinę która spływa nieustannie, gardła jest zaczerwienione ale nie boli. Jak to wyleczyć? Dodam że zmiany skórne i pieczenie występują również na członku.
- Brałam xanax sr 2x0.5mg ..przez 1 miesiąc. ...próbuje odstawić...zmniejsxsm dawki po 0.25mg....co 5 dni...aktualnie biorę 0.25 mg na noc i i 0.125 mg na dzień...ciśnienie skacze..mdłości. ..bezsenność też bywa...jak sobie pomóc
- Od grudnia próbuje zajść w ciąże, robiłam badania i wszystko jest ok, miesiączki regularne, robiłam test owulacyjny i normalnie mam jajeczkowanie, mino to nadal nie jestem w ciąży. 3 lata temu miałam usuwany polip na endometrium, ale jest wszystko dobrze
- Mam 21 lat mam kamienie na woreczku żółciowym, niestety żadnego leki ani trzymanie diety już mi nie pomagają mam bardzo częste ataki bólu i nie potrafię normalnie funkcjonować. Co mam robić proszę o pomoc.
- Mam 24lata, 3 msc temu zdiagnozowano u mnie zaburzenia adaptacyjne i F60.3. Przepisano mi Setaloft 50, Nasen 10 oraz doraźnie Traxene ze względu na jaskrę. Przerwałam kurację. Wznowiłam ponad 3tyg temu. Jednak nie przynosi rezultatów. Nie mogę spać, mam koszmary, budzę się kilkanaście razy w…
- Czy dieta 1350kcal szkodzi zdrowiu?? Taka dietę rozpisała mi dietetyk kliniczny ale zastanawiam się czy to nie jest za mało. Dodam że mam 174cm wzrostu i startowałam z wagi 112.5, obecnie mam 102,5 kg. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
- Proszę mi powiedzieć czy gdy miazga jest żywa to czy podczas leczenia kanałowego gdy dentysta ją usuwa to moze boleć ? Zab był plombowany i najprawdopodobniej plomba naciska na nerw ( dość głeboka próchnica ) gdy dentysta prowokował zęba zimną wata zaaragowal choc taki kŕótkotrwały przeszywający…
- Dziecko ma 16 miesięcy nie był jeszcze szczepiony na odre różyczkę czy teraz w dobie koronawirusa go zaszczepić? Czy lepiej poczekać? Jakie mogą być powikłania wrazie jak by miał wirusa ale bezobjawowo? Dziękuję za odpowiedź.
- Czy lek urologiczny - Dutasteryd - 0,5mg który będę brał wpływa na obniżenie odporności? Np. przed koronawirusem. Dziękuję.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.