Interpretacja wyniku pola widzenia

2 odpowiedzi
Witam proszę o interpretację pola widzenia 10 letniego syna .Oko prawe
Krzywa Babiego B += +5% , B=29,8[db] ,B=5% Bł fałszywe NEG 2/25=8% ,Bł fałszywie POZ1/25=4% ,kal.poziom HOV18dBdla 10stopni ,nachylenie profilu 1,0 [dB/10stopni] ,Defekt średni DS-0,69!! DEFEKT wzorca 0,12
Oko lewe BŁ.fiksacji (met.def.cyf)49/115!! , BŁ .fałszywie NEG 3/26=12% , Bł.fałszywie POZ 1/28=4% , Średnica żrenicy 4,6 mm ,defekt średni -0,33%! , defekt wzorca 0,57!
Niestety Pani doktor oddała mi wynik bez słowa . /Syn jest pacjentem poradni Gdańska Bydgoszcz . Jego wada to prawe oko + 8,5 cylinder 0,75 niedowidzenie . Lewe oko +8 cylinder 0,75 . Następna wizyta w styczniu . Syn chodzi do szkoły ale ma problemy z nauką . Proszę o interpretację i poradę co mogę jeszcze zrobić czy też jak leczyć moje dziecko ?
Pozdrawiam Mariola
=
Witam jezeli jest Pani pacjentką przych Gdańskiej to proszę po niedzieli skontaktować sie ze mną zajrzę do kartoteki i powiem , tel mój dostępny w internecie , pozdrawiam

Na spokojnie. Pole widzenia jest trudnym badaniem, bo trzeba sie po prostu skupic.
Co dokładnie chce Pani leczyć? Nadwzroczność czyli plusy- w trakcie wzrostu syna nieco sie zmiejsza, ale nie ustąpia całkowicie.
TO pole widzenia jest niediagnostyczne- bo trudno sie bylo pacjentowi skupic. Na spokojnie powtorzyc

pozdrawiam
AM