Interpretacja wyniku morfologii

4 odpowiedzi
Witam. Proszę o interpretację wyniku morfologii mojej 8-letniej córki. WBC (7,6) RBC (4,65) HGB (13,0) HCT (38,1) MCV (81,9) MCH (28,0) MCHC (34,1) RDW-CV (13,3) RDW-SD (39,0) PLT (252) MPV (11,7) PCT (0,29) PDW (15,0) EO# (0,65) LYM# (24,0) LYM% (31,1) NEUT# (3,9) NEUT% (51,2) MONO# (9,0) MONO% (9,0) EO% (8,6) BASO# (0,01). Z góry dziękuję za odpowiedź
Ocena samych wyników, a tym bardziej ich fragmentu, nie jest dobrą praktyką lekarską. Ocenie się je w kontekście objawów, satnu pacjenta i całość badań. Zapraszam na telekonsultację po wcześniejszym przesłaniu całości badać mailem.
Sugeruję wizytę: - 39 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Wynik morfologii nie budzi niepokoju, istotne wartości są w normie. Warto przekazać go lekarzowi zlecającemu, ponieważ każde badanie wykonuje się w celu wykluczenia lub potwierdzenia choroby.
Witam Panią...proszę się nie czuć się urażonym ,ale według mnie Portal Znany Lekarz nie zastępuje wizyty z córką u lekarza, choćby w Poradni Lekarza Rodzinnego.Miłego dnia . dr.Katarzyna Drobik-Michalska
Dzień dobry, do prawidłowej oceny stanu zdrowia dziecka i interpretacji wyników badań, wymagany jest dokładny wywiad z Pacjentem - dlatego serdecznie zapraszam na konsultacje w ramach NFZ lub prywatnie, np. w Centrum Medycznym neoMedica. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia - Katarzyna Dragan - Kapitan