Implanty kręgosłupa A bol biodra
2
odpowiedzi
Witam.mam 33 lata. W 2005 roku miałam operację skolioza w odcinku piersiowo ledzwiowym. Mam szynę śruby i haczyki. Często dopada mnie rwa kulszowa. Zastrzyki pomagają na jakiś czas. Od kilku miesięcy ma silny bol przy biodrze który jest tylko w pozycji siedzącej. Są dni ze nie mogę siadać taki bol jest. Zostałam skierowana do neurochirurgia lecz po 6 miesięcy czekania lekarz oznajmił mi że źle mnie skierowano gdyż oni się tym nie zajmują. Do kogo powinnam się zgłosić? Jakie badania? Wspomnę że po cesarce mam endometrioze po lewj stronie brzucha a bol jest po prawej stronie. Czy może to też być przyczyną bólu biodra? Co to może być? Pozdrawiam
dr n. med., prof. uczelni Andrzej Żytkowski
Lekarz rehabilitacji medycznej, Neurolog, Anestezjolog
Łódź
Szanowna Pacjentko,
problem jest dość złożony, jeżeli neurochirurg stwierdził, że nie zajmuje się tym co Pani, to należy domniemywać, że nie ma Pani niepokojących objawów neurologicznych. Zatem potrzebny jest terapeuta zajmujący się problematyką kręgosłupa (o preferowanych przeze mnie metodach pisałem wielokrotnie w korespondencji z Państwem), a jeżeli nie będzie mógł pomóc należy odwiedzić najbliższą poradnię leczenie bólu.
dr Andrzej Żytkowski
problem jest dość złożony, jeżeli neurochirurg stwierdził, że nie zajmuje się tym co Pani, to należy domniemywać, że nie ma Pani niepokojących objawów neurologicznych. Zatem potrzebny jest terapeuta zajmujący się problematyką kręgosłupa (o preferowanych przeze mnie metodach pisałem wielokrotnie w korespondencji z Państwem), a jeżeli nie będzie mógł pomóc należy odwiedzić najbliższą poradnię leczenie bólu.
dr Andrzej Żytkowski
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
ginekolog Plus wizyta i osoby która operowala zapewne neuroortopeda , ortpeda lub neurochirurg.
Podobne pytania
- Dzień dobry, mam pytanie, jakie powinny być wskazania do operacji: przelyk barretta+przepuklina+dolegliwości laryngologiczne (spalone gardło, bóle uszu, dziąseł) czy wynik ph metrii (w moim przypadku prawidłowy, jednak z wysokim wskaźnikiem gazowym który w ogóle nie jest brany pod uwagę). Dziękuję
- Dzień dobry. Jak długo nie można myć nogi po operacji palucha u stopy skrzywionego na skutek RZS. Czy po ustawieniu na właściwe miejsce tego palca po jakimś czasie nie skrzywi się ponownie. Jak długo boli i po jakim czasie można chodzić normalnie, bez specjalnego buta na halluksy. Jest to dla…
- Witam, od dluższego czasu wypada mi duza ilosc wlosow, przez co staly sie bardzo przerzedzone. Wystepuje na nich bardzo 'gruby lupiez' taki ktory mozna powiedziec zdrapuje ze skory glowy, wlosy przetluszczaja się. Jestem mlodym mezczyzna, wydaje mi sie ze moze to byc spowodowane stresem, jak…
- Witam, bylam na profilaktycznej fizycie u ginekologa i po raz kolejny uslyszalam ze powinnam poddać sie pedzlowaniu szyjki macicy. Mam pytanie czy przed takim zabiegiem nie powinno sie wykonac kolposkopi?. Czy stosuje sie jeszcze ta metode?. Pytam gdyż mam mieszane uczucia.
- Witam, mam 23 lata i mam pytanie odnośnie kręgosłupa lędźwiowego. Aktualnie jestem po badaniu rentgenowskim które jak lekarz stwierdził ukazało pęknięcie kręgu L-5. By się upewnić wysłał mnie na tomograf z którego wynik jest następujący : Widoczna pośrodkowa protruzja krążka międzykręgowego…
- Witam. Mam podejrzenie złamanie kości pięty ( czekamy na tk). Lekarz proponuje opatrunek gipsowy na długi okres czasu nie wyrażam zgody, czy mogę prosić o inne rozwiązanie problemu no po licznych urazach w przeszłości z niedowładem. Proszę o polecenie lek. ortopedy podkarpacie lub lubelszczyzna.
- Choruję ma PCOS, zamiast miesiączki mialam 3tygodniowe plamienie, teraz boli mnie podbrzusze, jajniki. Przyjmuje tabletki hormonalne od kwietnia regularnie. Czy mam się martwić?
- Witam,niedlugo mam wizyte u stomatologa gdyz mam pare zebow do zrobienia.z pruchnica.Jestem w 15tyg ciazy i zazywam Duphaston.czy moge przyjmowac znieczulenie?jesli tak to.jakie?bardzo prosze o odpowiedz i z gory dziekuje
- Mam kłopoty z kręgosłupem,w wielu miejscach,wypukliny przepukliny ,zwyrodnienia ,słyszałam o akupunkturze że może być pomocna ,bo bardzo cierpię i żołądek odmawia brania leków przeciw zapalnych i bólowych....
- Mam pytanie dotyczące łuszczycy. Czy da się ją jakoś leczyć? Czy jest szansa żeby ją wyleczyć? Mój tata przyjmował różne leki, miał naświetlania a zamiast być lepiej jest gorzej. Co robić Pani doktor? Czy jest szansa żeby sobie z tym jakoś poradzić??
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.