ile kosztuje zabieg laserem frakcyjnym wykonanym na twarzy ?

3 odpowiedzi
Panie Doktorze proszę o pomoc . Od dwóch tygodni intensywnie szukam kliniki i lekarza, u którego chciałabym wykonać zabieg laserowy mający na celu zmniejszenie blizn potradzikowych. Moje blizny są niestety spore i widoczne dlatego zdecydowałam się na dość inwazyjny sposób . Niestety Internet jest zasypany klinikami i lekarzami, którzy wykonują tego typu zabiegi. Ceny wachaja się od 700 do 2800 . Czytam opinie na temat oglaszajacych się lekarzy i stoję w martwym punkcie bo odnośnie tego zabiegu albo opinie nie ma albo są negatywne. Bardzo proszę o pomoc i podpowiedź jakiej ceny należy się spodziewać i może polecić jakąś klinikę . Z góry bardzo dziękuję
Cena zabiegu okolica twarzy laserem frakcyjnym ablacyjnym powinna oscylować w granicach 1000 złotych.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Szanowna Pani,Laser frakcyjny jest skutecznym narzędziem do redukcji blizn, jednak nie usuwa ich w 100%. Istnieją rożne lasery, i efekty mogą być bardziej i mniej zadowalające. Ja mam dobre doświadczenia z laserem Palomar, który stosuję w swojej klinice.Zapraszam na konsultację, po obejrzeniu Pani skóry odpowiem jaki efekt możemy uzyskać, pozdrawiam, Beata Kociemba
Koszt zabiegu dobrym laserem frakcyjnym jest zawsze uzależniony od powierzchni zabiegu. Z reguły cała twarz to około 2000 zł. W przypadku głębokich blizn potrądzikowych jeden zabieg nie przynosi pełnej poprawy. Jeżeli blizny są bardzo głębokie , zanikowe- laser poprawia strukturę skóry ale nie zniweluje całkowicie ubytków tkankowych- potrzebne są zazwyczaj metody łączone. Pozdrawiam. Katarzyna Kowalska-Górska dermatolog