I co dalej?

1 odpowiedzi
Witam. Mam na imie Adrian i mam 28lat. Od kilku miesięcy farmakologicznie lecze stan depresyjno lekowy.Jesli chodzi o leki to trittico 200mg noc i Sertranorm 50mg.Wcześniej zamiast Sertranorm byl cital,ale po mojej ostatniej wizycie,poprosiłem o zmianę leku bo strasznie męczy mnie przymulenie,skleroza a w trakcie czytania,boli mnie klatka piersiowa bo stresuje sie czytaniem.Poprostu nie umiem dokładniej przeczytać zdania a czesto je przekrece a w efekcie czytam po raz drugi co mnie meczy i frustruje.Mam ochotę odstawić te leki bo zanim je zacząłem brać,nie było tych problemów.Obecnie nie uczeszczam na zadne terapie,ale zabrałem sie za czytanie terapi piznawczo-behawioralnej dr.Stephen Briers "Samo Sedno".Zanim wydam kolejne grube pieniądze,chciałbym sie poradzić specialisty.Jest pani piękną kobietą i mam nadzieję na to ze i wnetrze jest równiepiękne a serce dobre .Czekam więc na jakąkolwiek odpowiedz z pani strony i życze szczesliwego nowego roku.
Witam,
Panie Adrianie,
Z Pana wypowiedzi ciężko mi jednoznacznie odnieść się do Pana wątpliwości. W przypadku wspomnianej przez Pana diagnozy terapia w nurcie poznawczo- behawioralnym jest jak najbardziej wskazana. Sugerowałabym również, aby wszelkie wątpliwości co do leczenia farmakologicznego konsultowane były z Pana lekarzem psychiatrą.
Zachęcam do kontaktu,
Pozdrawiam i również życzę wszystkiego dobrego na cały najbliższy rok.
K.Batugowska