Hiperechogenna treść żołądka plodu
2
odpowiedzi
Podczas badania USG II trymestru lekarza zaniepokoiła hiperechogenna treść żołądka płodu. Co to może oznaczać ? Wiem, ze trzeba to skontrolować i zastosuje się do zaleceń lekarza. Mimo to chciałabym wiedzieć co może być przyczyna takiego obrazu ?
Wyjaśnienia z pewnością udzielił lekarz wykonujący badanie gdyż tylko całość obrazu upoważnia do interpretacji.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Szanowna Pani.
W takiej sytuacji powtórka za kilka dni i sądzę że będzie już prawidłowo. W żołądku jest to co dziecko połknie, więc w wodach płodowych proszę szukać odpowiedzi. Pozdrawiam, Kaszowicz
W takiej sytuacji powtórka za kilka dni i sądzę że będzie już prawidłowo. W żołądku jest to co dziecko połknie, więc w wodach płodowych proszę szukać odpowiedzi. Pozdrawiam, Kaszowicz
Podobne pytania
- Witam Pani Doktor! Jestem w ciazy,okolo 7 tydzien,i jestem przeziebiona,zapalenie gardla.Lekarz rodzinny przepisal mi antybiotyk Ospen (Phenoxymethylpenicilinum potassium),ale znajomy farmaceuta odradzil brac mi ten antybiotyk w ciazy.Lekarz rodzinny powiedzial,ze jest on bezpieczny dla dziecka.…
- Dzień dobry! Jestem kobieta, mam 22 lata. Ogólnie prowadzę bardzo aktywny tryb życia. Trenuje 2/3 razy dziennie-chcę być perfekcyjna w tym co robię. Staram się być uśmiechniętą osobą, aczkolwiek nie zawsze jestem taka wewnątrz. Nie mam nikogo, jestem sama i chyba z tym nie mogę sobie poradzić.…
- Mój 15 letni syn ma coś w rodzaju nerwicy natręctw. Ostatnio twierdzi że ma myśli które mówią mu że może się zabić, np. połknąć tabletki. Co mam robić, jak mu pomóc?
- Dzień dobry. Proszę uprzejmie o analizę wyników badań laboratoryjnych. Kobieta, 51 lat, nie miesiączkuję od 7 miesięcy. FSH 5,92 m/U/ml, Estradiol 42,76 pg/ml. To wyniki z 16.03.2017. Miesiąc temu poziom estradiolu wynosił 133,7 pg/ml. Skąd ta różnica? Czy powinnam stosować HTZ? Obawiam się tego.
- Dzień dobry. Proszę uprzejmie o interpretację wyników badań laboratoryjnych. Mężczyzna, 56 lat, zdrowy. Neutrofile 1,57 tys/ul, neutrofile 30,70%, limfocyty 49,30%, monocyty 12,10%, eozynofile 6,50%. Czy ewentualnie należałoby wykonać dodatkowe badania?
- Mam pytanie odnośnie mięczaków u dzieci. gdzie można w Lublinie dokonać usunięcia mięczaków z powieki u dziecka ?
- Witam.Mam pytanie odnośnie wyniku z tomografii komputerowej i opisu :wydzielanie moczu cieniującego przez nerki sprawne,jednoczasowe.Prawy moczowód kilkakrotnie zagięty,UKM po prawej stronie nieco szerszy.Chciałabym się dowiedzieć co ten opis oznacza.Z góry dziękuję i pozdrawiam.
- Dzień dobry, mam problem z oddawaniem stolca, mianowicie po dokładnym wytarciu problem powraca co robić?
- Witam! Mam takie pytanie: konflikt panewkowo-udowy, przeciążenie stawów krzyżowo-biodrowych, rehabilitacja, podanie zastrzyków z kwasem hialuronowym do stawu, a ból nogi ( pachwina i pośladek ) nadal się utrzymuje. Zdjęcie stawów biodrowych jest w porządku. Jakie mogą być jeszcze inne metody…
- Witam, mam pytanie, u córki stwierdzono torbiele na nerce córka ma 35 lat czy mogę się czegoś więcej dowiedzieć o tym schorzeniu?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.