heparyna a wypadanie włosów

5 odpowiedzi
Czy istnieje jakaś substancja działająca tak samo jak heparyna? Zmagam się z bólem, uciskiem w nogach oraz coraz bardziej widocznymi żyłami. Lekarz polecił mi tabletki z heparyną, jednak po wzięciu kilkunastu tabletek włosy zaczęły wypadać mi jak szalone. Przeczytałam w internecie, że heparyna powoduje takie skutki uboczne. W związku z tym muszę zrezygnować z heparyny, bo przez te kilkanaście dni moje włosy odczuwalnie straciły na objętości i wypadają za byle dotknięciem, albo i nawet bez tego. W związku z tym, istnieją jakieś tabletki które poprawiają krążenie i sprawiają, że nogi stają się lżejsze oprócz tych zawierających heparynę? Jestem bardzo zadowolona z działania tabletek, które dotychczasowo brałam, bo problem z nogami zniknął, jednak nie mogę pozwolić, abym przez ich zażywanie wyłysiała.
a jakie to tabletki? proszę o nazwę preparatu

Witam Panią,
nie ma doustnej postaci heparyny - tabletki z heparyną nie wystepują. Prawdopodobnie otrzymała Pani sulodeskyd w tabletkach, choć on nie wywołuje wypadania włosów. Pozdrawiam
Szanowna Pani, czy na pewno lekarz przepisał/zalecił przyjmowanie TABLETKI Z HEPARYNĄ? Nie znam takich leków. Heparyny stosowane w Polsce są w postaci roztworu, kremu lub żelu. Proszę o przesłanie nazwy przepisanego leku. Z góry dziękuję.
Pozdrawiam, JK.
Witam
Niestety na rynku nie ma tabletek z heparyną. Uprzejmie proszę o nazwę preparatu, który Pani stosowała. Być może uda się dobrać preparat równie skuteczny ale o mniej wyrażonych działaniach niepożądanych.
Pozdrawiam
podejrzewam że włączono Pani Vessel due F. Można je zamienić na np. Cyclo-3-fort ktory jest skutecznym lekiem na takie dolegliwości