Hejka! Mam 13 lat i mam straszne rozstępy. Poradzicie mi coś? Koleżanki straszą mnie że nikt nie będ

3 odpowiedzi
Mam 13 lat i mam straszne rozstępy. Poradzicie mi coś? Koleżanki straszą mnie że nikt nie będzie mnie chciał z rozstępami. Mam je na biodrach, udach po stronie zewnętrznej jak i wewnętrznej a także na piersiach ????
Dzień dobry! Rozstępy to trudny temat. Nie da się ich całkowicie usunąć. Można poprawić wygląd. Najskuteczniejszy jest laser frakcyjny CO2. Trzeba wykonać kilka zabiegów. Pozdrawiam Kornacka-Neyder

Witam Panią
Pani koleżanki opowiadają głupoty. Czasem „przyjaciółki” nas wcale nie lubią i tak na prawdę czegoś nam zazdroszczą więc mówią nam niemiłe rzeczy, żebyśmy się źle poczuły.
Rozstępy pojawiają się u osób szybko rosnàcych tak jak Pani. Z czasem zmienią kolor na jaśniejszy. Rozstępy ma większość kobiet i nie ma się co tym przejmować, a nawet nie ma sensu o tym myśleć. Są nawet strony „body positive” gdzie panie w różnym wieku prezentują swoje rozstępy. Myślę, że na razie warto się skupić na nauce, zdobyciu wykształcenia, byciu niezależnym, posiadaniu zainteresowań, realizowaniu swoich pasji, a szczęście i fajny związek z kimś przyjdą same :-) Nie ma co myśleć „czy ktoś mnie zechce” bo nie jest Pani przedmiotem na wystawie w sklepie tylko na pewno fajną młodą dziewczyną, proszę raczej myśleć o tym, kto Pani się spodoba i kogo Pani chciałaby poznać. Na receptę zalecam codziennie stać przed lustrem i mówić sobie „jestem piękna” bo to jest prawda!
Pozdrawiam!
Dr ARW
Dzień dobry,
Jeśli rozstępy są duże i stanowią dla Pani duży dyskomfort warto je leczyć laserem frakcyjnym CO2, choć nie znikną zupełnie, staną się mniej widoczne.
Koleżanki potrafią być bardzo dokuczliwe i z całą pewnością nie mają racji. Znalezienie partnera nie zależy od posiadania rozstępów, głowa do góry :)