Hej ostatnio znalazłem z tyłu plecach takie cos czarnego jest to małe i wygląda troche jak pieprzyć
1
odpowiedzi
Ostatnio znalazłem z tyłu plecach takie cos czarnego jest to małe i wygląda troche jak pieprzyć , nie wiem co to jest możliwe ze to pieprzyk? pojawiają mi sie bronzowe plamki na ciele
Szanowny Pacjencie, warto te zmiany zdiagnozować w trakcie badania dermatoskopem. Proszę udać się do dermatologa celem wykonania tego badania - jest ono szybkie i bezbolesne. Pozdrawiam!
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Od pół roku mimo leczenia antybiotykami nawracaja guzki na szyji (powiększone węzły) i ból gardła. Badania laboratoryjne krew ob i morfologia nic nie wykazała.
- Mam 15 lat i boje sie igieł, lecz przy morfologi lekarze odmawiają mi poboru krwi z palca. Czy mogę coś zrobić aby pozwolono mi na pobur z palca? Z góry dziękuję za odpowiedź ????
- Mam 45lat również mam guz na łopatce był malutki teraz jest już większy nie dawno wyczułam kolejny guz tylko jeszcze jest mały zaczynam się bać co to może być......pozdrawiam
- Dziś w pracy zerwal mi sie duzy paznokieć u nogi i odpadl, cale miejsce jest we krwi, czy w celu przyspieszenia gojenia nalezy ja systematycznie zmywac czy pozwolic aby zaschlo i stworzyl sie w tym miejscy dość gruby strup?? Proszę o pomoc strasznie boli kiedy zaczęło lekko zasychac, ból nie do zniesienia..
- Czy żel intymny Feminum ma wpływ na skuteczność krążka antykoncepcyjnego Nuvaring? Jakich lubrykantów mogę używać podczas stosowania krążka?
- Dziś w pracy zerwal mi sie duzy paznokieć u nogi i odpadl, cale miejsce jest we krwi, czy w celu przyspieszenia gojenia nalezy ja systematycznie zmywac czy pozwolic aby zaschlo i stworzyl sie w tym miejscy dość gruby strup??
- Mam pytanie odnośnie przewlekłego zapalenia endometrium macicy, potwierdzonego podczas histeroskopii. Poza tym są typowe objawy oraz niepłodność. Posiew w kierunku bakterii tlenowych i beztlenowych z jamy macicy - ujemny. Posiew z szyjki macicy, robiony dwukrotnie, także w kierunku Chlamydia, Mycoplasma…
- Od półtora tygodnia mam gips złamanie kostki bocznej i kości piszeloweji dziś zawadzilam się o odkurzacz i uderzylam noga w ścianę czy mogłam coś zrobić sobie bo mam mrówki i szczypie mnie
- Mam pytanie odnośnie prześwietlenia zębów ( 2x 1 2x 2 górne i 5 dolna) w jakiej to cenie czy może nfz jeżeli pacjent nie ma 18 lat ?
- 06/2017 doznałem otwartego złamania obu kości przedramienia zespolono je płytkami. 10/2017 kość promieniowania pękła za ostatnia śruba - ponownie zespolono ja dłuższą płytą. 02/2019 usunięto zespolenia po zroście. Po upływie prawie 6 tygodni kość promieniowania ponownie chrupneła w miejscu pierwotnego…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.