gronkowiec mssa/powiększony migdałek - leki homeopatyczne

4 odpowiedzi
Czy powiększony migdałek jako powikłanie po rovamycynie i niewielką ilość gronkowca mssa da się wyleczyć lekami homeopatycznymi homeogene 9 i notakehl d5 ?
musi być dobrze dobrany i trafiony indywidualny lek a byle jak na pewno się nie da..

Witam. Nie ma w terapii homeopatycznej sztywnych recept typu "na" i "przeciw", w związku z tym nie ma leków uniwersalnych. Dla przykładu lek o nazwie Homeogene nr 9 jest db. lekiem w przypadku zapaleń gardła o etiologii wirusowej. Być może Panstwa dziecko ma skłonność do przerostu utkania limfatycznego - i nie jest to jakaś patologia a "uroda". Powiększenie migdałka (migdałków) da się ustabilizować poprzez terapię homeopatyczną ale lepiej byłoby zastosować leczenie holistyczne (całościowe, obejmujące m.innymi podane problemy) a nie celowane "na" lub "przeciw". Pozdrawiam Dr J.Czelej
Da się wyleczyć lekami dobranymi indywidualnie dla konkretnego pacjenta. Zapraszam na wizytę. Pozdrawiam
Witam Panią, może Pani podjąć leczenie lekami homeopatycznymi- te ,które Pani wymienia są podstawą takiego leczenia-ale czasem wymagają uzupełnienia lekami dobranymi osobiście dla Pani. Dlatego koniecznie proszę osobiście skonsultować sie z lekarzem homeopatą. Notakehl d5 firmy Sanum- to preparat ze szczepu grzybni Penicillium chrysogeum . Polecam zapoznać sie bliżej z preparatem i metodą leczenia o nazwie izopatia - na stronie firmy Sanum. Życzę zdrowia. dr,K,Drobik-Michalska