gosia_k.....
1
odpowiedzi
Jak długo po przerwaniu błony dziewiczej może utrzymywać się krwawienie? Czy to normalne, że po przerwaniu błony odczuwalne było pieczenie?
Tak , przerwanie błony może powodować pieczenie ze względu na rankę po jej pęknięciu, Plamienie moze utrzymywać się nawet do 2 tyg. Jeżeli było by zbyt obfite zapraszam na kontrolę.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam serdecznie. Czy badanie testu pappa powinno sie wykonac w tym samym dniu co usg? I jak to wygląda u Pana w gabinecie? Czy moze Pan poprzez meila czy telefonicznie, zinterpretowac wyniki z krwi, kiedy juz odbiore wyniki? Czy trzeba to zrobic na kolejnej wizycie? Pozdrawiam serdecznie
- Witam ból w nad kolanem najbardziej boli podczas siadania bo rozgrzewce ból znika. Ćwiczę czy to od siadów?
- Witam, jestem w ciąży, termin jest na 27.05. Dnia 22.02 miałam pobraną krew i mój lekarz ginekolog stwierdził, że mam zły wynik TSH. Proszę o konsultację co grozi mi oraz dziecku oraz co zrobić żeby było lepiej. TSH - 4,503 FT4 - 0,86 pozdrawiam serdecznie
- Dzień dobry, mam bóle z tyłu głowy, występuję chwile a następnie zanikają, towarzyszą mu zawroty głowy, Co to może być ?
- Witam Serdecznie. Od jakiegoś czasu odczuwam pieczenie( tępy ból) w okolicy klatki piersiowej jak również w okolicy mięśnia sercowego. Zdarza mi się też często zwiększone tętno przy dobrym ciśnieniu. Objawy te występują także często po odstawieniu alkoholu gdzie zdarza mi się spożywać alkohol…
- posiadam czerwone plamki na plecach . wiem że od dziecka choruje na wirusowe zakażenie watroby czy te plamki maga byc wlasnie od watroby ?
- Witam serdecznie. Mam pytanie. Nosze aparat ortodontyczny już 2,5 roku, chciałabym zmienić ortodontę. Czy jest w ogóle taka możliwość, aby przenieś się np. do Pana od obecnej ortodontki? Pozdrawiam
- Przez pewien czas nie jadłam mięsa ani produktów zawierających cukier. Przestała pojawiać się miesiączka, więc wróciłam do mięsa i słodkich rzeczy, lecz miesiączka się dalej nie pojawia. Do tego czuję się często słabo, sennie. Łatwo się denerwuję z byle powodu. Jak temu wszystkiemu zaradzić?
- Podejrzewam u siebie chorobe afektywna dwubiegunową, jednak objawy depresji i hipomanii (pasują idealnie do opisów w internecie natłok myśli, smutek z niewiadomej przyczyny obojętność, nerwowość, drażliwość, zmiany w postrzeganiu swoich możliwości od "do niczego sie nie nadaje" do "moge osiagnac…
- Szanowna Pani Doktor, U mojej córki w 2013 r.zdiagnozowano młodzieńcze zapalenie skorno-mięśniowe (choroba autoimmunologiczna, układowa choroba tkanki łącznej). Chcialabym ja odtruc z leków i szczepionek. Jest leczona metoteksatem, odstawiony jest encorton. Czy podjęłaby się Pani leczenia?…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.