Górna piątka leczona kanałowo we wtorek (kanały wypelnione i tymczasowa plomba na zębie). Przed lecz

1 odpowiedzi
Górna piątka leczona kanałowo we wtorek (kanały wypelnione i tymczasowa plomba na zębie). Przed leczeniem była robiona panorama po nie robiono mi zdjęcia. W środę jeszcze mialam oczyszczanie z kamienia robione. W czwartek ogólne rozbicie, drgawki i pojawiła się gorączka dochodząca do 39.2. Poza gorączka zatoki i nos ok, tylna ściana gardła też i ogólnie zero bólu ale problemy z przelykaniem - migdalki sporo spuchły ale bez bólu. Gorączka się utrzymywała przez weekend, nos i gardło bez zmian, zab leczony kanałowo boli jak jest dotykany - uczucie tepego kłócia. Sam z siebie czasem czuje jakby mrowienie w jego okolicy. Czy gorączka została wywołana przez zeba? Czy to normalne że nadal po tygodniu zeba nie można dotknąć bo boli? Nigdy wcześniej nie miałam gorączki bez innych objawów przeziębienia - kataru czy bólu gardła stąd moje zaniepokojenie czy to ten ząb leczony jak kanałowo zaraził mój organizm bakteriami czy jak?
Witam, przyczyn gorączki może być wiele, bez badania pacjenta nie da się postawić diagnozy. Polecam skonsultować się z lekarzem wykonującym zabiegi i nie lekceważyć sytuacji Pozdrawiam