goraczkujacy 3 mc niemowlak

2 odpowiedzi
Czy możliwe jest żeby przez stulejke u 3 mc niemowlaka gromadziły sie bakterie i tworzyły seostre infekcje dróg moczowych?? Mały od ponad miesiąca jest praktycznie cały cas na antybiotykach i gorączkuje nawet do 40 stopni. Wszystko jest ok tylko bardzo brzydki jest mocz i podwyższone są leukocyty. Jak sobie z tym skutecznie radzić i czy mały już zawsze będze skazany na wysoką temperaturę i infekcje tego typu?. Dodam ze ostatnio robi też z wyglądu bardzo brzydkie kupki tzn składające sie jakby z drobnych kulek o jasno i ciemno zlieonym kolorze, albo robi brązowe biegunkowe.. Jedne i drugie co jakiś czas są ze śluzem i idą pod ciśnieniem z "pianą". No i niestety utrzymuje sie temperatura ktora dochodzi nawet do 39.1 max 39.3. Czy jest cos co skutecznie pomoże naszemu synkowi??Błagam o pomoc
Leczenie w Szpitalu konieczne

Proszę wykonać posiew moczu oraz badanie kału pod kątem bakteriologicznym. Należy znaleźć przyczynę infekcji, jeśli taka jest i skutecznie ją wyleczyć . W okolicy napletka mogą gromadzić sie bakterie i to także może być przyczną infekcji układu moczowego.