Gorączka od 12 dni - bez innych objawów

Dobry wieczór! Od 12 dni gorączka w dzień 37,5, od godziny 18:00 nawet i 39,0. Wyniki krwi w normie, CRP 9,90, ŻADNYCH innych objawów, tylko tępy ból głowy towarzyszący wzostowi temp. EKG ok, RTG klatki ok. USG brzucha w czwartek, ale nic mnie nie boli, nie uwiera, nie kłuje. Mocz ok. Wypróżnienia ok, apetyt obniżony. Gorączka nie reaguje na żadne typowe leki p/gor-p/zap, podano antybiotyk Klacid 500 + trybiotyk od dwóch dni, bez poprawy. Wiek 36lat, waga 83 kg, wzrost 174 cm, bez chorób przewlekłych. Jakieś pomysły? Z góry dziękuję, bardzo się martwię i męczę.

2 odpowiedzi


Badanie neurologiczne i punkcja posiew moczu (mimo wszystko) TSH

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.


Jakis wyjazd do egzotycznych krajów ostatnio ? Wezły chłonne sa powiekszone ? Wysypka (nawet subtelna) ? Badanie laryngologiczne (migdałki wygladaja czasami zupełnie dobrze, a przy dokładniejszym badaniu okazują się ropne, poza tym warto ocenic zatoki)?

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.