Witam. Jestem otyłą 53-latką, od lat zmagam się z nadwagą (obecnie około 140 kg), ale moim najważniejszym problemem jest wysokie nadciśnienie. Chwilowo nie posiadam ubezpieczenia zdrowotnego, dlatego poszukuję lekarza blisko domu, który pomógłby mi sprawować kontrolę i zlecać odpowiednie lekarstwa. Ponieważ jest Pani też dietetykiem przy stałym kontakcie z pewnością skorzystałabym z porady w tej dziedzinie. Mam za sobą wiele wizyt u lekarzy i wiele diet, bez efektów, dlatego podchodzę do leczenia tego rodzaju sceptycznie, jednak otyłość zaczyna wyraźnie wpływać na stan zdrowia, dlatego jestem zdeterminowana, aby podjąć działanie w tej dziedzinie. Proszę o informację, czy po poradę internistyczną mogę umówić się w gabinecie na Kopernika?
dr Elżbieta Wiszniewska-Gauer
dr Elżbieta Wiszniewska-Gauer
Lekarz medycyny estetycznej, Internista
Łódź
Tam od dawna nie pracuję .Proszę się umówić wybierając termin za pośrednictwem recepcji w Znany Lekarz . Ja przyjmuję na ulicy Adwokackiej to jest na Bałutach nie w pobliżu u Kopernika.

lek. Ewa Gąsecka
lek. Ewa Gąsecka
Internista, Dietetyk
Łódź
Oczywiście można się umówić na wizytę internistyczną, np. przez kalendarz na tym portalu, należy wybrać wizytę internistyczną. Pozdrawiam

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.