Gdzie mogę umówić się na wizytę?

2 odpowiedzi
Witam. Jestem otyłą 53-latką, od lat zmagam się z nadwagą (obecnie około 140 kg), ale moim najważniejszym problemem jest wysokie nadciśnienie. Chwilowo nie posiadam ubezpieczenia zdrowotnego, dlatego poszukuję lekarza blisko domu, który pomógłby mi sprawować kontrolę i zlecać odpowiednie lekarstwa. Ponieważ jest Pani też dietetykiem przy stałym kontakcie z pewnością skorzystałabym z porady w tej dziedzinie. Mam za sobą wiele wizyt u lekarzy i wiele diet, bez efektów, dlatego podchodzę do leczenia tego rodzaju sceptycznie, jednak otyłość zaczyna wyraźnie wpływać na stan zdrowia, dlatego jestem zdeterminowana, aby podjąć działanie w tej dziedzinie. Proszę o informację, czy po poradę internistyczną mogę umówić się w gabinecie na Kopernika?
Tam od dawna nie pracuję .Proszę się umówić wybierając termin za pośrednictwem recepcji w Znany Lekarz . Ja przyjmuję na ulicy Adwokackiej to jest na Bałutach nie w pobliżu u Kopernika.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
Oczywiście można się umówić na wizytę internistyczną, np. przez kalendarz na tym portalu, należy wybrać wizytę internistyczną. Pozdrawiam

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.