Fibromalgia

1 odpowiedzi
Dzień dobry.
Zmagam się z fibromialgią, która bardzo utrudnia moje życie. Jestem praktycznie niesamodzielna. Reumatolog, u którego ostatnio byłam powiedział, że tą chorobą zajmują się tylko i wyłącznie psychiatrzy. Nie rozumie jednak jak psychiatra może sprawić, że moje mięśnie zaczną normalnie pracować bez rehabilitacji. Łykam masę leków przeciwbólowych, które mi nie pomagają.Poza tą chorobą posiadam jeszcze wiele innych chorób przewlekłych. Mój stan zdrowia jest coraz gorszy. Cały czas korzystam z pomocy osób trzecich. Nie jestem sama w stanie funkcjonować.samodzielnie. Potrzebuję pomocy. Przeczytałam na Pani profilu, że zajmuje się Pani tą chorobą. Chciałabym się dowiedzieć czy przyjmuje Pani gdzieś na fundusz, a jeśli nie to gdzie można Panią zastać.

Pozdrawiam

Katarzyna
Niestety nie praktykuje juz w Polsce.W fibromialgii nie ma typowego oslabienia miesni a dominujacym objawem jest ból.proponuje zglosic sie do Poradni na Borowskiej przy USK by zweryfikowac diagnoze.Fibromialgie rozpoznac mozna po dokladnym wykluczeniu innych chorob i leczy sie u reumatologa.pomocna moze byc konsultacja psychiatry ze wzgledu na leki ktore wlaczamy.stad moze taka byla sugestia lek prowadzacego.