Endokrynolog zalecił mi wycięcie całej tarczycy z powodu licznych i dość dużych guzków. Dość długo z

8 odpowiedzi
Endokrynolog zalecił mi wycięcie całej tarczycy z powodu licznych i dość dużych guzków. Dość długo z tym zwlekałam, ale teraz tarczyca coraz bardziej mi przeszkadza. Zupełnie nie wiem jak mam znależć chirurga, który specjalizuje się w takich operacjach i pracuje w szpitalu w Warszawie lub bliskiej okolicy. Dzwoniąc do szpitali nie mogę uzyskać takiej informacji, albo mówią mi, że " w tym szpitalu tarczyce operuje się rzadko"'. Co mam robić, czas płynie, a ja stoję w miejscu. Jak znależć właściwego chirurga i szpital?
Dzień dobry, trzeba szukać chirurga który specjalizuje sie w endokrynologii, w Krakowie to jest prof. Barczyński i prof Cichoń, pozdrawiam

Generalnie to endokrynolog powinien Panu zasugerować 1 lub 2 szpitale gdzie takie zabiegi wykonuje się na codzień. Proponuję szukać Kliniki lub Oddziału Chirurgii Endokrynologicznej.
Zapraszam na konsultację z wynikiem USG oraz biopsji (jeżeli taka była wykonywana) - najlepiej w poradni przy WAT na Kartezjusza. Operacje tarczycy wykonujemy w szpitalu na Szaserów. Na wizytę potrzebne będzie skierowanie do Poradni Chirurgicznej.
Dzień dobry, zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam,
Dzień dobry,
Zapraszam na konsultację. Zajmuję się chirurgicznym leczeniem chorób tarczycy, pracuję w Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w SPCSK w Warszawie.
Kłaniam się, Jacek Kurnicki..
Polecam Centrum Onkologii w Gliwicach
Dzień dobry, polecam, mimo odległości, Szpital Narutowicza w Krakowie - operujemy po kilka tarczyc dziennie i mamy bardzo duże doświadczenie w tego typu zabiegach. Pozdrawiam.
Uważam za rozsądny wybór szpital im. Narutowicza w Krakowie
Oddział Chirurgiczny w tym szpitalu od kilkudziesięciu lat zajmuje się operacjami tarczycy i co ważne ma
mało powikłań