Dzisiaj mój piesek od rana zaczął charczeć jakby chciał wymiotować i przy tym same rozjeżdżały się t
Dzisiaj mój piesek od rana zaczął charczeć jakby chciał wymiotować i przy tym same rozjeżdżały się tylne nóżki po czym tarł je po ziemi. Jest to kundelek który ma 7 lat. Co może mu się dziać ? Jest to coś poważnego ?
2 odpowiedzi
Proszę skontaktować się z lekarzem weterynarii , przeprowadzi badania oraz niezbędna diagnostykę laboratoryjna. Może to być np . Kaszel kenelowy , problemy z sercem i wiele innych. Niezbędna będzie wizyta w przychodni.
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

