Dzisiaj byłem u lekarza ortopedy z przekonaniem że zmieni mi gips na ósemkę (złamanie obojczyka). T
1
odpowiedzi
Dzisiaj byłem u lekarza ortopedy z przekonaniem że zmieni mi gips na ósemkę (złamanie obojczyka).
Tydzień temu w sobotę na sorze założono mi gips ósemkę zrobiono mi w nim zdjęcie . Później założono mi nie wygodny gips na pół ciała i cała ręka jest zablokowana. Zdjęcie się nie zmieniło było to samo.
Dzisiaj spytałem lekarza czy zmieni mi gips na ósemkę, odpowiedział że jest o wiele wygodniejszy cos pogadal i kazał wzmocnić ten gips który mam,
Mimo tego że powiedział że na zdjęciach nie ma różnicy.
Chciałem was spytać jak ubiegać się o zmianę gipsu.
Pozdrawiam
Tydzień temu w sobotę na sorze założono mi gips ósemkę zrobiono mi w nim zdjęcie . Później założono mi nie wygodny gips na pół ciała i cała ręka jest zablokowana. Zdjęcie się nie zmieniło było to samo.
Dzisiaj spytałem lekarza czy zmieni mi gips na ósemkę, odpowiedział że jest o wiele wygodniejszy cos pogadal i kazał wzmocnić ten gips który mam,
Mimo tego że powiedział że na zdjęciach nie ma różnicy.
Chciałem was spytać jak ubiegać się o zmianę gipsu.
Pozdrawiam
Jeśli gips jest wygodny i ustawienie odłamów akceptowalne, to nie ma sensu zmieniać gipsu.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- 2-3 miesiące temu zrobiła mi się zmiana nad brwią. Dermatolog stwierdził, że jest to tłuszczak/kaszak. Z uwagi na fakt, iz jest to na twarzy boję się blizny po usunięciu chirurgicznym. Jaki jest koszt takiego zabiegu (zmiana do 1 cm)? czy innym sposobem nie da się tego usunąc?
- Moja skolioza dwułukowa się pogorszyła i mam już 2 stopień. Moje prawe biodro jest mocno wypchniete i ortopeda powiedział, że nie wyklucza operacji. Chciałabym się zapytać czy jeszcze można na to zadziałać ćwiczeniami, aby cofnąć to biodro i czy mam pójść do fizjoterapeuty? Mam 21 lat.
- W 2005 roku miałam zakrzepicę w prawej łydce.Obecnie boli mnie ciągle ta noga,noszę pończochę, trochę mi lżej, biorę też heparynę 30000 j.w maści-pomaga od razu-ale na nodze mam ciemniejszą plamę,lekko bolesną przy dotyku i zgrubienia żylne-pętle które są opisane w rtg.kolan.Ostatnio brałam vessel…
- Mam 19 lat. Zauważyłam u siebie przykurcz czworobocznego i m-o-s. Rozciąganie pogorszyło sprawę, stały się one jak skała. Tego wieczoru użyłam różnych rodzajów rollerów- jest jeszcze gorzej.. Co robić? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam
- Szukam lekarza z którym będę mogła porozmawiać o depigmentacji całego ciała. Pozdrawiam
- Czy homeopatia może wyleczyć schizofrenię u młodej osoby? Pardzo prosze o odpowiedz
- Czy jest możliwość wypielenia zębów o naturalnie żółtawej kości (nie przebarwień od jedzenia i picia). Jeśli tak to jaką metodą? Dziękuję za odpowiedź.
- Czy stan derealizacji/depersonalizacji to jest obszar, którym sie zajmuje psychologia? Czy ktoś z Państwa się zajmuje tym obszarem?
- Mam dziewczyną w wieku 22 lat i została stwierdzona u mnie prawowypukła skolioza kręgosłupa piersiowego. Oprócz dolegliwości bólowych nieznanego pochodzenia (jestem w trakcie badań) doskwiera mi również dyskomfort psychiczny przez zniekształcenie sylwetki - uniesione ku górze prawe biodro sprawia…
- Mam problem z wrastającymi paznokciami . Czy 2 tyg jest możlowość wyciecia tego w 3 miejscach ? Prosze o pomoc
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.