Dziś robiłam badanie moczu w którym wyszło 500leu/µl białko 0,25g/l i erytrocyty 25ery/µl.Mikroskopi

Dziś robiłam badanie moczu w którym wyszło 500leu/µl białko 0,25g/l i erytrocyty 25ery/µl.Mikroskopijne badanie osadu moczu wykazało Nabłonki- b.liczne wpw, lęukocyty -gęsto wpw, erytrocyty - św.2-4 wpw flora bakteryjna - obfita śluz- nieliczne pasma. Czy to coś groźnego? Czy komisja lekarska wojskowa może wydać przez to negatywną opinie o przyjęciu do zawodowej służby wojskowej?

1 odpowiedź


Sugeruję dodatkowo wykonać posiew moczu. Z wynikami zgłosić się do lekarz rodzinnego. Ma Pani taką... hmmm... kwitnącą infekcję dróg moczowych

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.