Dziś kleiłam super glue i mocniej nacisęłam go a on wytrysnął mi do oka. Odrazu zaczełam przemywac o

1 odpowiedzi
Dziś kleiłam super glue i mocniej nacisęłam go a on wytrysnął mi do oka. Odrazu zaczełam przemywac oko wodą. Rzesy sie nie posklejaly tak samo powieka, tylko lekko szczypalo mnie oko zaraz po dostaniu sie tam kleju. Podejrzewam ze samego kleju do oka dostała sie nie wielka ilosc. Po przemyciu wodą widziałam normalny obraz (nie zamazany). Po uplywie pól godziny zakropiłam je kroplami visine. Oko nie jest popuchnięte ale jest lekko czerwone, ponieważ w okolicy oka zdrapałam pozostalosci kleju. Nie wiem czy udać się z tym przypadkiem do okulisty badź lekarza?
Powinna Pani udać się na wizytę do okulisty w celu sprawdzenia czy klej nie dostał się do oka i nie wymaga wyciągnięcia ponieważ może uszkadzać spojówkę i rogówkę.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.