Dziewczynka 4 letnia

3 odpowiedzi
Witam , czy jest pan w stanie pomóc mi z problemem 4 letniej dziewczynki , czy jesli umówilibyśmy się na wizytę czy przyjoł by nas pan. Dziewczynka jest pod opieką swojej mamy. Często budzi się rano i nie chce w ogóle wracać , bo mówi że ją bije. Dziecko woli przebywac z ojcem niż z mamą , ojciec bierze ją kiedy tylko może. Chcemy najpierw iść z nią do psychologa. Poźniej skierować sprawę na drogę sądową. Czy jest nam pan w stanie pomoc .. ?
Dzień dobry,

Niestety nie będę mógł pomóc. Dla takiego malucha potrzebny jest psycholog specjalizujący się w pracy z dziećmi. Ja pracuję głównie z osobami dorosłymi. Polecam skontaktować się z Panią mgr Agnieszką Mańko-Lerką, która specjalizuje się w pracy w dziećmi.

Pozdrawiam serdecznie,
Michał Grasza

Dzień dobry, jestem terapeutą manualnym, nie psychologiem. Pozdrawiam
Szanowni Państwo, ponieważ o problemach dotyczących dzieci nie należy rozmawiać w ich obecności, dlatego prosiłabym o przyjście bez dziewczynki. Wówczas mogłabym podjąć się pomocy. Pozdrawiam i życzę determinacji w staraniach o dobro dla dziewczynki.