Dzień dobry. z kolonoskopi wyszły mi małe uchyłki w jelicie, z usg kamień w woreczku 17 mm, często m

2 odpowiedzi
Z kolonoskopi wyszły mi małe uchyłki w jelicie, z usg kamień w woreczku 17 mm, często mnie pobolewa brzuch i mam wzdęcia czy to jest wszystko od kamieni w woreczku czy jest konieczna operacja, a może s jakieś leki które by rozpuściły ten kamień?
dr n. med. Artur Sandelewski
Chirurg, W trakcie specjalizacji (chirurg plastyczny), Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej
Katowice
Wszystko wskazuje na to, że przyczyna dolegliwości to kamica pęcherzyka żółciowego co jest wskazaniem do operacji

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
dr n. med. Monika Bieniasz
Chirurg, Onkolog, Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej
Warszawa
Jeżeli ból występuje w okolicy prawego podżebrza i nasila się po tłustych posiłkach, może być objawem kamicy pęcherzyka żółciowego.
Pozdrawiam
Sugeruję wizytę: Konsultacja chirurgiczna - 160 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.