Dzień dobry,wybieram się na laserowe odmładzanie twarzy,ale chciałabym też powiększyć usta...czy jes

Dzień dobry,wybieram się na laserowe odmładzanie twarzy,ale chciałabym też powiększyć usta...czy jest to możliwe w 4 dni po laserze? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

1 odpowiedź


4dni to trochę za szybko. Nigdy nie wiemy jak zachowa się skóra w trakcie gojenia gdy poddamy ją kolejnej traumatyzacji. Do tego dochodzi obrzęk niewielki ale jednak obrzęk, co zdecydowanie utrudnia ocenę i może się okazać, że jak obrzęk zejdzie to usta będą niesymetryczne. Zdecydowanie rozsądniej byłoby rozłożyć to w czasie chociaż do momentu gdy przestanie być skóra zaczerwieniona... Dwa tygodnie byłoby już dobrze.

lek. Hubert Gziut

lek. Hubert Gziut

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Gorzów Wielkopolski

Umów wizytę

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.