Dzień dobry, w czerwcu i sierpniu 2018 przeszłam dwie microdisektomie, teraz we wrześniu 2025 kolejn
1
odpowiedzi
Dzień dobry, w czerwcu i sierpniu 2018 przeszłam dwie microdisektomie, teraz we wrześniu 2025 kolejną. Po operacji była znaczna poprawa ale od ponad tygodnia ból powrócił. Bardzo boli mnie noga, drętwieje, przechodzą prądy, strasznie marznie, jest przeczulona. Często potykam się podczas chodzenia. Ból wybudza mnie w nocy, muszę często zmieniać pozycję ciała. Zrobiłam MRI i wyszło że mam przepuklinę nawrotową, praktycznie całkowicie zamknięty otwór międzykręgowy uwięziony nerw mocno obrzęknięte tkanki i szpik. Czy to może oznaczać że są wskazania do kolejnej operacji? Jestem przerażona
Dzień dobry.
Tak to oznacza operację. Jeśli to ma być 4 operacja dyskopatii to raczej trzeba juz pomyśleć o stabilizacji kręgosłupa. Ale żeby to ocenić trzeba zobaczyć badanie MRI.
Tak to oznacza operację. Jeśli to ma być 4 operacja dyskopatii to raczej trzeba juz pomyśleć o stabilizacji kręgosłupa. Ale żeby to ocenić trzeba zobaczyć badanie MRI.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam jeśli biorę tabletki po udarze Memocit , Plavix , Zaranta , Acard to czy mogę stosować raz dziennie Tardyferon ? Bo zapomniałam zapytać lekarza z góry dziękuję za odpowiedź lat 42
- Dzień dobry, od jakiegoś czasu mam problem z okolicami intymnymi, który nie ustępuje mimo wielokrotnego leczenia. Jakiś czas temu zobaczyłem zaczerwienienie na mosznie, poszłem do lekarza i powiedział że to niby zła higiena ale po rozstaniu leków nic nie przestawało nawet się pogorszyło bo zaczęło…
- Odczuwam dyskomfort podczas chodzenia, poniżej kolana, w stopie również. Mam płaskostopie. Od czego zacząć diagnostykę, usg, rtg czy może fizjoterapeuty?
- Chciałbym zapytać o moje BMI,bo wg większości kalkulatorów jestem albo ledwo w normie albo lekka niedowaga. Mam 185 cm,ważę od 63 do 64,5 kg zazwyczaj,rzadko sprawdzam swoją wagę.Najwiecej miałem chyba 66 kg w życiu.Jestem dorosły,35 lat,od zawsze ze mnie był taki chudzielec. Pytanie czy to…
- No dobrze. A co trzeba zrobić aby penis był większy?
- Ostatnio zrobiłam badanie witaminy B6 w organizmie. Wynik wyszedł 351 przy normie 75-110. Nie zażywam żadnych suplementów-witamin. Z czego może to wynikac?
- Dzień dobry mam złamaną żuchwę w 3 miejscach dostałem antybiotyk Clindamycin-MIP . Moje pytanie brzmi słyszałem że są nakładki na zęby aby szybciej zrosły się kości czy to jest prawda?. Z góry dziękuje za odpowiedz.
- Mam hemoglobinę 8,7 czy zrobią mi artroskopię kolana
- Poślizgnęłam się do przodu jedną nogą i upadlam na drugą noge
- Mam zespolenie kosci piszczelowej i st.skokowych ...jestem 2 lata po operacji .Mam ustalony termin usunięcia zespolenie na jesień...czasami mam zapalenia i pobolewają przy stąpaniu w miejscu śruby,a dziś zauważyłam wyraźne wgłębienie w miejscu śrub..Co mam z tym robić.Czy pilna wizyta u ortopedy?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.