Dzień Dobry . Tydzień temu otrzymałam od lekarza luteinę pod język na wchłonięcie torbieli . Miałam

Dzień Dobry . Tydzień temu otrzymałam od lekarza luteinę pod język na wchłonięcie torbieli . Miałam ją brać przez 15 dni . Codziennie występowało plamienie.Wczoraj był 8 dzień a dzisiaj pojawiło się krwawienie. Nie wiem czy dalej brać lek ? Czy może powinnam przerwać Oprócz luteiny aplikowałam również Macmiror Complex 500 .

1 odpowiedź


bardziej prawdopodobne że przyczyna dla której występuje torbiel czynnosciowa jest też przycyzną plamień. Trudno bez badań to stwierdzić, ale to niegroźne

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.

  • • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.

  • • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.

  • • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.

  • • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

  • • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.