Dzień dobry. Sytuacja wygląda tak, że poprzednie opakowanie zakończyłam pominąwszy jedna tabletkę, n

1 odpowiedzi
Dzień dobry. Sytuacja wygląda tak, że poprzednie opakowanie zakończyłam pominąwszy jedna tabletkę, nie wiem, którego dnia bo zauważyłam za późno. Tak więc zakończyłam opakowanie w sobotę (13.12) jak powinnam ale została mi jedna tabletka w blistrze gdzies pominięta. Jestem w trakcie przerwy i w niedzielę (21.12) powinnam zacząć kolejne opakowanie normalnie czy zacząć dzień wcześniej ze względu na tą tabletkę, która nie została wykorzystana ?
W przypadku pominiętej jednej tabletki w poprzednim opakowaniu nie trzeba zmieniać daty rozpoczęcia nowego opakowania.
Proszę zacząć nowe opakowanie zgodnie z pierwotnym harmonogramem, czyli w niedzielę (21.12).
Pominęta tabletka nie wymaga żadnych dodatkowych działań, jeśli była tylko jedna i została zauważona po czasie.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.