Dzień dobry. Syn ma 11 mc. Od 2 tygodni dostaje atakow płaczu przy tym bardzo się wyginajac do tylu

1 odpowiedzi
Dzień dobry. Syn ma 11 mc. Od 2 tygodni dostaje atakow płaczu przy tym bardzo się wyginajac do tylu - tworzy cos na wzor litery C. Po porodzie 2 tygodnie mial żółtaczke. Obecnie sam nie siedzi, posadzony jak najbardziej utzrymuje taka pozycje. Wogole nie raczkuje. Zresztą od poczatku nie akceptowal pozycji na brzuszku. Byl układany z płaczem. Teraz zabiera sie za wstawanie. Podnosi sie w łóżeczku, przy meblach. Podtrzymując sie robi 2-3 kroki. Okolo 2 mc temu byl konsultowany z fizjoterapeuta ktory nie mial zastrzen do jego rozwoju. Obecnie wykonywalam badanie ogólene moczu wyszło PH 8 oraz liczne bakterie. Pediatra zalecił większą dawke wit C oras natke pietruszki. Do tego synkowi w noct poci sie główka na co mamy zwiekszyc przez 7 dni podawanie wit D do 1200.Bardzo martwi mnie ten placz gdyz widać ze syn cierpi. Co moze byc istotne syn źle sypia Potrafi budzić sie co 30 minut Tak bylo dzisiaj w nocy. Zasnal o 21 do 3 budził sie z placzem co okolo 30 minut. O 3 dostał lek p/bolowy gdzie o 5 znowu miał atak krzyku i juz nie zasnal. Bardzo proszę o pomoc czy to kwestia związana z chęcią chodzenia czy cos innego.
Witam serdecznie,
Zalecam konsultację u innego fizjoterapeuty oraz neurologa. Rozwój dziecka nie jest prawidłowy. Konieczna jest konsultacja z lekarzem. Płacz w nocy może być spowodowany różnymi czynnikami np. ząbkowaniem ale ostateczną diagnozę postawi lekarz pediatra.
Pozdrawiam
Paula Kośla