dzień dobry, stosuje plastry evra od pół roku, moim dniem zmiany plastra jest niedziela. W ubiegłą n

1 odpowiedzi
dzień dobry, stosuje plastry evra od pół roku, moim dniem zmiany plastra jest niedziela. W ubiegłą niedzielę wieczorem powinnam nakleić pierwszy plaster po 7 dniowej przerwie i krwawieniu z odstawienia, lecz niestety zapomniałam i nakleilam go dzisiaj tj. Poniedziałek około 17 (około 20 godzin spóźnienia). Czy istnieje duże ryzyko że mogę zajść w ciążę? Dodam tylko że współżyłam w ubiegłym tygodniu (w czasie tych 20 godzin opóźnienia nie) dziękuję za pomoc
Witam. Producent mówi że Jesteś zabezpieczona, ale dla pewności weź szybko tabletkę po. A przy następnych 2 plastach zabezpiecz się prezerwatywą.