Dzień dobry. Staram się z mężem o dziecko okres mam co 33dni (ostatni 26.11 ) owulacje miałam 16grud

1 odpowiedzi
Staram się z mężem o dziecko okres mam co 33dni (ostatni 26.11 ) owulacje miałam 16grudnia(codziennie robilam testy owulacyjne ) . Miesiączka spóźnia mi się 3 dni ogólnie wychodzi od owulacji 15 dzień. A test nadal negatywny.. Czy jest jeszcze nadzieja na pozytywny test
dr n. med. Joanna Lewandowska
Ginekolog, Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej
Szczecin
Owulacja występuje na 14 dni przed miesiączką. Testy owulacyjne nie są 100%. Proponuję współżyć regularnie co 2 dzień, a nie tylko w dniach, które wydają się pani płodne. Regularne współżycie poprawia parametry nasienia, pozwala utrafić w owulację i zwiększa szansę na ciążę. Proszę uzbroić się w cierpliwość, a testy ciążowe robić tydzień po terminie spodziewanej miesiączki.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.