Dzień dobry robiłem cykl na testosteronie rok czasu, moje pytanie brzmi czy organizm sam się odbloku

1 odpowiedzi
Dzień dobry robiłem cykl na testosteronie rok czasu, moje pytanie brzmi czy organizm sam się odblokuje czy muszę robić odblok pct. Byłem u endokrynologa kazał odstawić wszystko i tyle. Tylko że odczuwam złe samopoczucie brak libido i mam czasami jakieś lęki. Pozdrawiam
dr n. med. Ryszard Katroń
Endokrynolog, Internista
Szczecin
Dzień dobry. Odblok to pojęcie bardzo potoczne :) żeby rzeczywiście zadecydować co robić po rocznym cyklu przyjmowania testosteronu, konieczne byłoby wykonanie testów z krwi w zakresie: Testosteron, Prolaktyna, FSH, LH, E2, TSH, DHEA-S oraz glukozy. Dopiero takie wyniki pozwoliłyby na podjęcie stosownych działań. Pozdrawiam serdecznie.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.