Dzień dobry robię sobie zastrzyki przeciwzakrzepowie w brzuch Po jednej stronie zrobił się spory sin

Dzień dobry robię sobie zastrzyki przeciwzakrzepowie w brzuch Po jednej stronie zrobił się spory siniak i bolesne zgrubienie ,guzek Czy powinnam się martwić, czy to ustapi , jak mogę sobie pomoc? Bardzo proszę o odpowiedź i poradę

1 odpowiedź


Podczas przyjmowania zastrzyków przeciwkrzepliwych często pojawiają się zasinienia. Proszę pamiętać aby za każdym razem wziąć fał skóry i podać pełną zawartość strzykawki łącznie z powietrzem wewnątrz które ma wypchnąć całość ze strzykawki.

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.