Dzień dobry. Przez lata brałam Nitrozepan ( 2.5 mg). Po wycofaniu zostal mi przepisany Signopam, k

Dzień dobry. Przez lata brałam Nitrozepan ( 2.5 mg). Po wycofaniu zostal mi przepisany Signopam, który biorę od 2 tygodni.. niestety coraz gorzej się czuje. To możliwe że ten drugi lek nie działa?

1 odpowiedź


Tych leków nie można stosować dłużej niż 4-6 tygodni. Są to leki o dużym potencjale uzależnienia - pojawia się m.in. tolerancja na lek ( "lek przestał działać"). Proszę udac się do psychiatry celem otrzymania skierowania na Oddział Detoksykacyjny w Pani okolicy. Jest to najlepsze rozwiązanie w tym momencie. Pozdrawiam

Szukasz psychologa?

Pierwsza sesja wprowadzająca za darmo z Terapia by ZnanyLekarz

Wypełnij formularz
Znajdź eksperta

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.

  • • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.

  • • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.

  • • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.

  • • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

  • • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.