Dzień dobry, piszę do państwa, ponieważ zmagam się z pewnym problemem. Mianowicie prawie 4 miesiące
1
odpowiedzi
Dzień dobry, piszę do państwa, ponieważ zmagam się z pewnym problemem. Mianowicie prawie 4 miesiące temu miałam usuwaną dolną ósemkę. Od tamtej pory nie mam czucia w języku gdzie ósemka była usuwana. Chirurg przepisał mi benfogamma forte, którą biorę już 3 miesiące. Niestety bez żadnej poprawy. Czy możliwe że straciłam czucie już dożywotnio, czy ono wróci? W pazdzierku mam mieć kolejny zabieg ekstrakcji ósemki tym razem górnej i boję się że tylko pogorszy to sytuację.
Niekiedy czucie wraca powoli po kilku miesiącach ale niestety może również nie być poprawy. Przy górnych 8 nie ma takiego zagrożenia.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.