Dzień dobry Odebrałam wynik badania histopatologicznego po usunięciu wyrostka. Wyrostek w stanie n
1
odpowiedzi
Dzień dobry
Odebrałam wynik badania histopatologicznego po usunięciu wyrostka.
Wyrostek w stanie niemal całkowitego zwłóknienia, bez cech zapalenia.
Czy taki wynik jest normalny, czy jest to powód do niepokoju?
Odebrałam wynik badania histopatologicznego po usunięciu wyrostka.
Wyrostek w stanie niemal całkowitego zwłóknienia, bez cech zapalenia.
Czy taki wynik jest normalny, czy jest to powód do niepokoju?
NIE MA SIĘ CZYM MARTWIĆ. POZDRAWIAM
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- witam czy na badaniu eeg głowy moze wyjsc autyzm u dzieck ?
- Zapomniałam wziąć tabletki antykoncepcyjnej (Vibin Mini), miałam wziąć ją o 21 a wzięłam o 10.30 następnego dnia. Jest to tabletka aktywna z 2 tyg blistra. Czy muszę zabezpieczać się przez kolejne dni? Czy ochrona jest zmniejszona? Dzień przed zapomnianą tabletką doszło do stosunku.
- Od kilku dni [konkretnie od 5 dni] mam krwawienie z odbytu przy wypróżnianiu.Mam hemoroidy na zewnątrz z tego co wiem.Wcześniej zdarzyło mi się to 1 miesiąc wcześniej i krew była przez 3 dni obecną przy oddawaniu stolca. Badał mnie chirurg per rectum i powiedział, że nic tam złego nie ma. Teraz…
- przyjęłam tabletkę dzień po i za 2 dni dostałam krwawienia,5 dnia nie było ani kropelki krwi a na 6 dzień lekkie plamienia i ból brzucha Krew taka jak przy okresie Owulacja była 3 dni przed odbytym stosunkiem i przed wzięciem tabletki co to może znaczyć że teraz są takie plamienia
- Dzień dobry, Pół roku temu rozstałam się z partnerem i od tego czasu nie czuje pociągu seksualnego, nie mam potrzeb, nie myśle praktycznie w ogóle o seksie i dla mnie ten temat mógłby nie istnieć. Nie mam potrzeby rozładowania napięcia seksualnego bo go nie mam. Zaczęłam się ostatnio martwić.…
- Witam. Miesiąc przed zajściem w ciążę zaczęłam brać lek mirtor 15 mg zaraz się okazało że jestem w ciąży natychmiast go odstawiłam. Dziecko jest zdrowe rozwija się prawidłowo jedyne co nas martwi to to że ma dwa lata i trzy miesiące i nic nie mówi czy zażywanie leku mirtor do 6 tyg ciąży może…
- Biorąc tabletki Slinda przypadkowo wypadła mi jedna tabletka i zastąpiłam ją tabletką ostatnią przed tymi placebo, czy w tym przypadku zachowana jest antykoncepcja ?? Czytałam ze nie powinnam robić tej przerwy na tabletki placebo, bardzo proszę o odpowiedź
- Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda kwestia bezpłodności po przebytym urazie jądra spowodowanym bardzo mocnym uderzeniem podczas gry w piłkę. Miałem z tego powodu operację skrętu przyczepka lewego jądra i bardzo mocne bóle. Było to 3 lata temu, teraz wszystko w USG jest w porządku.…
- Przyjmuję tabletki od miesiąca czasu, podczas brania 20 tabletki dostałam miesiączkę, po 4 dniach brania różowych wzięłam białe tabletki placebo .. Mija już 4 dzień brania placebo, zostały jeszcze 3 tab. A okres nadal trwa. Czy jest to normalne?
- Dzień dobry, mam pytanie odnośnie tabletek antykoncepcyjnych Slinda. Biorę je od 8 miesięcy,krwawienie były dość regularne. Niestety w tym miejscu krwawienia pojawiły się już 3 razy i są dość obfite i boli mnie po nich brzuch. Czy to powód do zmartwien ?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.