Dzień dobry , od kilku miesięcy borykam się z pewnym problemem, a mianowicie po kilku latach starań

1 odpowiedzi
Dzień dobry , od kilku miesięcy borykam się z pewnym problemem, a mianowicie po kilku latach starań o dziecko , przeszliśmy szereg badań które wykazały problem przez który okazało się niemożliwe zajście w ciąże w sposób naturalny , zostało tylko in vitro , wykonano wszystkie badania do tej procedury i miesiąc przed in vitro okazało się ze jestem w ciąży jednak radość nie trwała długo ponieważ w 11 tyg ciąży poroniłam , następnie po około dwóch miesiącach ponownie zaszłam w ciąże jednak okazało się ze to ciąża biochemiczna i to właśnie po drugim poronieniu totalnie zablokowałam się na współżycie z partnerem , w głębi gdzieś bardzo tego chce - (wcześniej nasze życie seksualne było bardzo urozmaicone , czasem kilka razy dziennie i praktycznie codziennie ) a teraz gdy tylko przychodzi co do czego , gdy zaczyna mnie dotykać od razu odchodzi mi ochota i w tej sytuacji juz dosłownie jestem zła sama na siebie bo nie rozumiem co się ze mną dzieje dlaczego tak nagle przestałam mieć ochotę na współżycie a nawet gdy współczujemy nie czuję żadnej satysfakcji
Dzień dobry.
Proponuję podjęcie terapii u seksuologa, który jest również psychoterapeutą.
Powodzenia