Dzień dobry, od 3 tygodni zauważyłam u siebie na piszczelu guzka w wielkości ok 2-3cm, przy mocniejs
Dzień dobry, od 3 tygodni zauważyłam u siebie na piszczelu guzka w wielkości ok 2-3cm, przy mocniejszym nacisku boli. I jednego dnia jest większy i twardszy a drugiego mniejszy i miękki. Wiem że najlepiej udać się do lekarza co też zrobię, ale dla uspokojenia nerwów chciałam zapytać bo nie daje mi to spokóju.
1 odpowiedź
Na podstawie opisu a nie badania wskazuje na ganglion niegroźny guzek z powodu urazów lub schorzeń pochewek ścięgnistych. Ale równie dobrze może to być włókniak lub nawet kaszak. Wszystkie niegroźne ale wszystkie podlegają reżimowi badania profilaktycznego.
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.
