Dzień dobry. Od 11.04 czuję się nie dobrze. Najpierw poczułam drętwienie na wierzchu dłoni. Następni
1
odpowiedzi
Dzień dobry. Od 11.04 czuję się nie dobrze. Najpierw poczułam drętwienie na wierzchu dłoni. Następnie poczułam mdłości i osłabienie. Które pojawiły się nagle. Następnego dnia w nocy miałam bardzo silne bicie serca 160 i wysokie ciśnienie krwi. Zadzwoniłam po karetkę, a kiedy przyjechali, już było lepiej. EKG nie wykazało żadnych nieprawidłowości. W ciągu następnych kilku dni miałam to samo nagłe osłabienie, kołatanie serca, nudności. Byłam w szpitalu na sorze dwa razy. Badania krwi i EKG nic nie wykazały. Odesłali mnie do domu. Ale jestem bardzo słaba, nie mam siły przejść nawet krótkiego dystansu, czuję się słabo, mam duszności. Do tego mam wrażenie, że moja szyja jest skamieniała. Nie mogę pracować ani nic robić. Zrobiłam prywatne cholder serca,ale muszę czekać na wyniki do 29.04.Stan ten może nie trwać przez cały dzień. Może być tak, że przez jakiś czas czuję się dobrze, a potem znowu powraca.co to może być?gdzie mam się udać i do kogo?
Dzień dobry. W Pani przypadku ilość dostępnych danych jest zdecydowanie zbyt mała, aby ustalić przyczynę dolegliwości. Brakuje podstawowych informacji, takich jak wiek, ewentualne choroby współistniejące, przyjmowane leki, obciążenia rodzinne itd. Tak różnorodne i nawracające dolegliwości wymagają dokładnego zebrania wywiadu oraz oceny wyników badań, aby możliwe było ukierunkowanie dalszej diagnostyki i ewentualnych konsultacji specjalistycznych. Zapraszam na teleporadę, podczas której będziemy mogły szczegółowo omówić Pani objawy i zaplanować dalsze postępowanie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.