Dzień dobry, Nie wiem gdzie szukać pomocy. Mam od już 2 lat straszne bóle głowy, tylko po jednej st

1 odpowiedzi
Dzień dobry,
Nie wiem gdzie szukać pomocy. Mam od już 2 lat straszne bóle głowy, tylko po jednej stronie (lewa). Robiłam tomografie komputerowa wyszła dobrze, oraz eeg głowy wyszło ze sa jakies fale ostre. Leki od neurologa nie pomagają, leki bez recepty tez nie. Jakies 2 lata temu miałam wszczepiony implant zebowy górna 2. Zrobilam przeswietlenia moj lekarz mowi ze na zdjeciu zeby wygladaja dobrze. Boli mnie w okolicy implantu. Podejrzewam ze bole głowy sa od impalntu, ale moj lekarz upiera sie ze nie. Boli mnie tez przy nosie wszystko z lewej strony. Nie wiem gdzie mam sie udac? Pomyslałam, ze moze odwiedziłabym laryngologa? czy to moze byz zapalenie zatok szczekowych? Proszę o pomoc.Gdzie jej szukać?
Dzień dobry, niestety bóle głowy mogą być spowodowane bardzo wieloma schorzeniami i często ciężko zdiagnozować konkretny powód. Myślę, że wizyta u laryngologa to dobry pomysł. Co do implantu, jeśli na zdjęciu nie widać wokół implantu nic niepokojącego to prawdopodobieństwo, że to on mógłby być przyczyną bólu głowy jest znikome. Podzielam zdanie lekarza, i szukałbym innej przyczyny bólu głowy.