Dzień dobry, Miałam wykonana biopsje mammotomiczna do celów diagnostycznych i rozpoznana zmiana

Dzień dobry, Miałam wykonana biopsje mammotomiczna do celów diagnostycznych i rozpoznana zmiana to: xanthomatous mastitis. Zalecono obserwacje i kontrolę. Czy jest to zmiana, która można usunąć bądź leczyć? Czy może być niepokojące? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie.

1 odpowiedź


Zbyt mało informacji by pomóc Pani w sposób kompletny, Jeśli lekarz zdecydował się na biopsję mammotomiczną to prawdopodobnie usunął zmianę w całości.

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.