Dzień dobry mam52 lata psa 0,689.przy tym rozrost prostaty lekarz przepisał prostomnic 0,4 biorę też

1 odpowiedzi
Dzień dobry mam52 lata psa 0,689.przy tym rozrost prostaty lekarz przepisał prostomnic 0,4 biorę też Herbal Prostate complict swensena. Czy to dobre leczenie.
Dzień dobry.

Najważniejsze pytanie to, jak wyglądały ewentualne problemy z oddawaniem moczu przed rozpoczęciem terapii Omnicem. Jeżeli czuł Pan, że strumień moczu był słaby, a rozpoczęcie mikcji wymagało czasu lub parcia brzuchem "na pęcherz", to tego typu leczenie farmakologiczne było wskazane. No i teraz drugie pytanie: jak Pan teraz się czuje? Czy jest poprawa po włączeniu leczenia? Jeżeli tak, to Doktor osiągnął zakładany efekt, zapewniając Panu niskociśnieniowy odpływ moczu, a tym samym uchronił Pana układ moczowy przed niebezpiecznymi i nieodwracalnymi zmianami, mogącymi powodować uszkodzenie funkcji nerek. Natomiast, gdy nie czuje Pan większej poprawy, proszę koniecznie zgłosić się do prowadzącego Urologa, aby zmienić leki.
Wynik badania PSA jest prawidłowy. Wg najnowszych zaleceń Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, kolejne badanie można wykonać za ok. 2 lata.