Dzień dobry mam pytanie, a mianowicie 2 miesiące temu między mną a moim chłopakiem doszło do peeting

1 odpowiedzi
Dzień dobry mam pytanie, a mianowicie 2 miesiące temu między mną a moim chłopakiem doszło do peetingu ja byłam bez ubrań a on z i podczas tego doszło do wkładania palców do pochwy, 4 dni po tym zaczęłam się źle czuć i zaczęłam również czytać czy jest możliwe zapłodnienie w jakiś sposób bo jak chłopak twierdzi niemozliwe żeby na rękach coś miał bo podczas nigdzie się nie dotykał i na rękach też nic nie miał i jak już dużo wcześniej a był na dworze, i od tamtego momentu pojawiły się u mnie objawy okres rzekomy okres dostałam 7dni potem co prawda spóźniony i mniej skapy niż zwykle oraz bez bólów brzucha jak to zwykle występuje nie mam pojęcia czy to przed stress czy przez coś innego, potem zaczęłam znów się słabo czuć zawroty głowy, co prawda 9 dni po tym zrobiłam test czuły strumieniowy i obydwa były negatywne choć obawiam się że zrobiłam za wcześnie, potem pojawiła się tkliwosc piersi itd z czasem zaczęły się powiększać mój brzuch zaokrąglac, częste oddawanie moczu się pojawiło, oraz piersi zaczęły się powiększać, również pojawiła się linia negra a obok pępka zaczęło się klucie i bicie tak jakby serca, również bardzo kręgosłup mnie boli nie mam pojęcia czy to jest ciąża urojona bo co prawda do prawdziwej nie miało jak dojść i napomne że kolejny,, okres również dostałam miesiąc temu w tym samym dniu co w poprzednim miesiącu i również był skapy bez skrzzepow ale o normalnym kolorze, dużo się naczytalam też i zaczęłam obserwowac objawy u siebie także proszę o jakąś radę bo wizytę u ginekologa dopiero mam za 3 miesiące
jeśli ma Pani nadal wątpliwości odnośnie tego czy jest Pani w ciąży proszę zrobić test z krwi. Wynik negatywny da Pani odpowiedź na wszystkie Pani wątpliwości.