Dzień dobry! Mam pieska po operacji TTA clasic.Niestety diagnostyka trwała dość długo i doszło do za
1
odpowiedzi
Mam pieska po operacji TTA clasic.Niestety diagnostyka trwała dość długo i doszło do zaniku mięśnia w łapie ( takie znaczne zagłębienie) Jak długo może trwać odbudowa? Tzn pies po operacji trochę kulał potem stan się poprawił ale i tak pies czasem kuleje choć ogólnie biega skacze i wyglada na radosnego.Konsultowałam to z lek wykonującym operacje i twierdzi ze wszystko jest ok.Wole jednak zapytać jeszcze kogoś szczególnie takiej sławy jak Pan doktor.Pies jest ok 3 mc po zabiegu.Czy utrzymujący się zanik mięśnia może wskazywać ze coś jest nie tak czy może powinnam wprowadzić jakieś ćwiczenia?Czy kulawizna - nie jest jakaś duza- jest czymś normalnym po 3 mc czy powinna już zniknąć?Bede wdzięczna za odpowiedz.Ania
To jest pytanie do lek. weterynarii, nie ortopedy.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam. 15 stycznia po operacji wyjęto mi wenflon. Odcinek żyły około 4 cm jest zgrubiały i boli (wrażenie poparzenia pokrzywą). Zauważyłam, że kawałek tego tworu oderwał się i mogę przesuwać go palcem naduszając na żylę. Czy można się tego pozbyć w jakiś sposób, bo minęły 3 miesiące i jestem…
- Czy lek Sumamed forte mozna stosowac u dzieci 9 letnich 2 razy dziennie po 5ml.A jak lek zostal podany.czy dziecku nic nie bedzie.
- Czy lek Sumamed forte mozna stosowac u dzieci 9 letnich 2 razy dziennie po 5ml.A jak lek zostal podany.czy dziecku nic nie bedzie.Pozdrawiam.Prosze oodpowiedz.
- Ułamała mi się ściana wielokrotnie odbudowywanej siódemki (górnej). Ząb był martwy, leczony kanałowo. W tej chwili widoczny jest w dziąśle amalgamat (tak kiedyś leczono). Czy teoretycznie możliwy byłby wkręt i korona, gdyby zdjęcie RTG nie pokazało przeszkód ? Czy można pozostawić taki "zaklejony…
- Witam, bardzo proszę o przetłumaczenie wyniku gastroskopii: gastris antralis. Insufficientia cardiae
- Dzis mialem zabieg leczenia Kanałowego. Niestety od razu po ustapieniu znieczulenia bol zeba jest bardzo duży. Pulsujacy. Czy to normalny objaw który po czasie ustapi czy jednak jest to powod do niepokoju? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
- czy osoba z bardzo słabym wzrokiem ( przesunięta źrenica) może zrobić prawo jazdy kat.b. Drugie oko jest w 100% zdrowe.
- Czy można łączyć Klozapol z Olanzapiną, oczywiście mam wizytę umówioną z psychiatrą dość jak dla mnie odległą i się zastanawiam czy możliwe jest takie połączenie, żeby nie było interakcji.
- Proszę o interpretację wyniku prześwietlenia klatki piersiowej. Wnęki - naczyniowe, pola płucne bez zmian ogniskowych. Serce o zaznaczonej lewej komorze. Przepona gładka. Kobieta wiek 40 lat. Z góry bardzo dziękuję.
- Od lat zmagam sie z roznym nasileniem biegunek, bóle brzucha, wzdęcia. W ostatnich miesiacach doszła bezsennosc, rozdraznienie, nerwowość. 6 lat temu miałam podobnie i trwało to kilka miesiacy takiej dlugietrwalej bezsennosci. Lekarka zalecila rozne badania, w tym alergie. 6 lat temu wyszły mi…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.