Dzień dobry, mam pewien problem a mianowicie od 4 miesięcy źle się czuję, brak Energi, ciągle zmęcze

6 odpowiedzi
Dzień dobry, mam pewien problem a mianowicie od 4 miesięcy źle się czuję, brak Energi, ciągle zmęczenie, suchosc w ustach, brak chęci na czynności w domu, budzenie się w nocy mam te objawy przez to że raz spróbowałam tabletkę ekstazy i od tamtej pory coś takiego mi się dzieje.
Dzień Dobry po odstawieniu substancji , pojawiły się u Pani objawy psychotyczne .Zazwyczaj występują objawy zmęczenie , zawroty głowy , obniżony nastrój , apatia . Wskazana jest wizyta u Psychiatry w Poradni Uzależnień w celu wyeliminowania opisanych przez Panią objawów , rozważanie włączenia farmakoterapii .

Droga Autorko, w takiej sytuacji najlepiej jest udać się do specjalisty związanego z uzależnieniami. W tym wypadku dobrym wyborem będzie psychiatra. Nasz mózg bardzo różnie może zareagować na wszelkiego rodzaju narkotyki. U jednych objawy po zażyciu będą zupełnie niezauważalne, podczas gdy inna osoba będzie zmagać się z problemem przez dłuższy czas. U psychiatry dostaniesz konkretną i fachową pomoc, wskazania co robić, a w razie potrzeby także odpowiednio dopasowaną farmakoterapie. Rozumiem, że ten stan jest bardzo dla Ciebie niekomfortowy więc im szybciej podejmiesz kroki w kierunku pomocy dla siebie tym lepiej. Jeśli masz również jakieś inne obawy dotyczące Twojego zdrowia, warto porozmawiać o tym z wybranym przez Ciebie specjalistą. Może on zasugerować dodatkowe badania pozwalające na sprawdzenie Twojego organizmu, aby zobaczyć czy wszystko jest z nim w porządku. Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie sprawy!
Dzień dobry, substancje psychoaktywne mogą wprowadzić zmiany w naszym mózgu od pierwszego użycia. Warto skorzyta z porady psychiatry, psychologa.. Proszę zadać sobie pytanie dlaczego sięgam po środki psychoaktywne. Podrawiam
Witam, widzę, że sprawa jest trudna. Polecam skontaktować się ze specjalistą i omówić ten problem podczas wizyty. Pozdrawiam
Dzień dobry,
Zważając na dyskomfort, odczuwany od kilku miesięcy, pomocna byłaby konsultacja z lekarzem psychiatrą. Podczas wizyty lekarz będzie w stanie ocenić czy jest potrzebne włączenie farmakoterapii.
Myślę, że również warto omówić ten temat z psychologiem.
Pozdrawiam
Dzień dobry,

Rozumiem, że masz obecnie trudności z samopoczuciem i doświadczasz różnych objawów, które pojawiły się po skonsumowaniu ecstasy. Jest to ważna kwestia, która wymaga uwagi i zrozumienia.

Tabletka ecstasy może wpływać na organizm w różny sposób, a skutki uboczne mogą być różnorodne. Twoje aktualne objawy, takie jak brak energii, zmęczenie, sucha w ustach i trudności z wykonywaniem codziennych czynności, wymagają profesjonalnej oceny.

Należy podkreślić, że konsekwencje zdrowotne związane z substancjami psychoaktywnymi mogą być różne dla każdej osoby, i ważne jest skonsultowanie się z lekarzem lub specjalistą ds. uzależnień. Opowiedz o swoich doświadczeniach, w tym o jednorazowym użyciu ecstasy, oraz opisz dokładnie swoje objawy.

Ważne jest również zaznaczenie, żeby unikać samodzielnego diagnozowania swojego stanu zdrowia. Lekarz będzie w stanie przeprowadzić odpowiednie badania, zlecić niezbędne testy, i udzielić Ci profesjonalnej porady w kontekście Twojego zdrowia fizycznego i psychicznego.

Pamiętaj, że szukanie pomocy w przypadku trudności zdrowotnych czy związanych z substancjami psychoaktywnymi nie oznacza osądu, lecz troski o swoje dobrostan. Jeśli czujesz, że jesteś w trudnej sytuacji, skonsultuj się z profesjonalistą, który będzie w stanie Ci pomóc w zrozumieniu i radzeniu sobie z obecnymi objawami.