Dzień dobry mam dziecko z toksycznym chłopakiem kontroluje Mnie sprawdza telefon szantażuje Mnie wsz

2 odpowiedzi
Dzień dobry mam dziecko z toksycznym chłopakiem kontroluje Mnie sprawdza telefon szantażuje Mnie wszystkim buntuje Moich bliskich przeciwko Mnie nie mam prawa mieć kolegów a On ma prawo mieć koleżanki jak spotkam się z kolegą to On nie da mi samej z Nim pogadać a jak nawet da to bez przerwy w sms potrafi Mnie wyzywać i szantażowac szantażem wymusza też inne rzeczy np sex też bardzo bym chciała ułożyć sobie lepiej życie mam z Nim syna i co mogę zrobić???
Dzień dobry,
Na podstawie tego co Pani pisze, wydaje się, że ma Pani co najmniej dwie możliwości - zostać w tej toksycznej relacji, jeśli jest Pani w stanie, albo odejść i ułożyć sobie życie. Decyzja należy do Pani.
Wiele kobiet decyduje się tkwić w toksycznej relacji ze względu na tzw. "dobro dziecka". Natomiast pojawia się pytanie, czy wyrastanie w toksycznym domu jest rzeczywiście dobre dla dziecka?
Proszę rozważyć plusy i minusy obu sytuacji, tzn.jeśli Pani zostanie w tym związku i jeśli Pani odejdzie. Proszę pomyśleć o konsekwencjach krótko- i długoterminowych, jakie mogą być przeszkody, co może być pomocne, itp. Następnie proszę ocenić, jak dobre jest każde z tych rozwiązań na skali od 0 do 10 i wybrać to, które wydaje się lepsze.
Mam nadzieję, że to choć w jakimś stopniu pomocne.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Snarska

Dzień Dobry, zachęcam do kontaktu ze specjalistą, aby szerzej omówić ten temat podczas wizyty.
Pozdrawiam serdecznie