Dzień dobry. Mam 42 lata na środkowym palcu u lewej nogi zauważyłam pieprzyk a w na jego środku biał
1
odpowiedzi
Dzień dobry. Mam 42 lata na środkowym palcu u lewej nogi zauważyłam pieprzyk a w na jego środku białe wypuklenie , biała krostka nie wiem jak to nazwać. Znamię mnie nie swędzi, nie ropieje, nie jest zaczerwienione. Czy to może być czerniak złośliwy? Bardzo proszę o pomoc.
Każda nowa zmiana skórna, która pojawia się na skórze po 30 roku zycia wymaga oceny dermatologicznej. Czy może to być czerniak, ocenić może telko lekarz podczas wizyty. Pozdrawiam!
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.