Dzień dobry. Mam 42 lata i pojawiła się u mnie ginekomastia. Po badaniach okazało się że wszystko je
Dzień dobry. Mam 42 lata i pojawiła się u mnie ginekomastia. Po badaniach okazało się że wszystko jest w normie poza niskim testosteronem , po pierwszym badaniu 2,22 ng/mL a po drugim 2,9ng/mL . Od lekarza na NFZ usłyszałem że można wyciąć i na tym się zakończyło a cycki nadal bolą . Czy tak niski testosteron trzeba leczyć czy nie?
1 odpowiedź
Dzień dobry, To zależy od pozostałych Pana wyników badań, innych objawów, Pana stylu życia — nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na powyższe pytanie bez konsultacji, wywiadu i analizy Pana wyników badań.
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

