Dzień dobry, mam 28 lat, choruję na Hashimoto i przyjmuję Eutyrox 88. Ostatnie ok 12 tygodni byłam n
1
odpowiedzi
Dzień dobry, mam 28 lat, choruję na Hashimoto i przyjmuję Eutyrox 88. Ostatnie ok 12 tygodni byłam na zmianie dawki i zmieniała się ona 3 krotnie. W tym czasie miałam jedną z najbardziej bolesnych miesiączek w moim życiu. Następna po niej była już spokojniejsza, jednak pojawiło się intensywne plamienie między miesiączkowe. Lekarz podejrzewa bardzo wczesne stany endomitozy lub ze względu na intensywny stres otwarcie ranek po wypalaniu nadżerki (miało to miejsce 10 lat temu). W badaniach kamera wyszło, że na szyjce macicy były widoczne trzy małe krwawiące punkty. Obecny okres jest nadal bardzo bolesny. Czy to może być wpływ zmian dawek Eutyroxu? Czy powinnam wykonać jakieś badania? Dodam, że jako nastolatka miałam bardzo bolesne miesiączki ale z czasem to się ustabilizowało.
Dzień dobry.
Wymaga Pani jednak dalszej diagnostyki
Wymaga Pani jednak dalszej diagnostyki
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Dzień dobry. Wczoraj rano dłutowanie dolnej ósemki. Do dziś mam uczucie jakby znieczulenie nie zeszło z brody, ust i zębów od 1 do 4. Co robić? Czekać? Czy to świadczy o uszkodzeniu nerwu? Uczucie jest okropne, dokładnie takie jak się ma po znieczuleniu, skóra w tym miejscu jest w dotyku taka…
- Dzień dobry, czy dziecko (3lata), ktore je rybe raz w tygodniu, moze dostawac tran mollersa?
- Ile jajek mogę maksymalnie spożywać codziennie? Profil lipidowy mam w normie, całkowity cholesterol przy dolnej granicy.
- Moje pytanie dotyczy stosowania leków zawierających benzodiazepiny. Konkretnie chodzi o relanium. Zażywam 1 tabletkę dziennie 5mg od początku roku. Z biegiem czasu czuję brak działania leku. Mam wrażenie że szkodzi, a nie pomaga. Silne zawroty i bóle głowy, skurcze mięśni, osłabienie, silny lęk,…
- Dzień dobry, co oznacza szary pasek pionowy na przednim zębie, widoczny przy lampie, w świetle dziennym prawie niewidoczny? Dotykając palcem niby nic nie czuć. Niby wygląda jak pęknięcie szkliwa... Proszę o odpowiedź
- Moje pytanie dotyczy sytuacji w której czuję się bardzo niekomfortowo. Mianowicie jestem żołnierzem zawodowym i moim marzeniem było od zawsze pojechać na misję - nie musi to być misja bojowa, może być to 6 miesięczny wyjazd w celach szkoleniowych. Bardzo kocham moją dziewczynę, jednakże usłyszałem…
- Witam, chciałbym spytać jak ma wyglądać skierowanie od lekarza psychiatry aby zakwalifikowano mnie na operację zmiejszenie piersi na NFZ? Czy jest potrzebny jakiś kod czy coś innego ?
- Choruję na tężyczkę, wszystkie wyniki mam w normie, czy zabieg w narkozie jest dla mnie śmiertelnym ryzykiem? Czekam na usunięcie woreczka żółciowego
- Czy mogłaby podać lokomotiv 22 miesięcznemu dziecku? Wymiotuję za każdym razem jak wsiądzie do samochodu albo innego transportu
- Dzień dobry, w połowie lipca miałam operację resekcji jelita cienkiego z powodu ostrego niedokrwienia krezki jelita cienkiego, podczas której usunięto mi 2,05 m jelita. Byłam tydzień w szpitalu I potem w domu zaczęłam brać leki, również te na biegunkę, gdyż po operacji było jej dużo. Od 3 tygodni…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.